Zaloguj z facebook
Użytkownicy: 17345 | Komentarze: 640 | Zdjęcia: 58483 | Nadchodzące imprezy: 0

Grand Club

grand_logo.jpg

typ: Klub
adres: Tadeusza Kościuszki 9, Rzeszów
kontakt: (017) 853 30 35, grand@grandclub.pl

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg

Z największą przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu ofertę Grand Club&Bowling. Wyjątkowe, eleganckie wnętrze naszego clubu jest idealnym miejscem spotkań integracyjnych dla pracowników Państwa firmy oraz kontrahentów i partnerów biznesowych. „Jesteś najważniejszą osobą w clubie…” to nasze credo, dlatego dajemy Państwu gwarancję niezapomnianych wrażeń oraz pierwszorzędnej rozrywki, która z całą pewnością będzie kwintesencją relacji pomiędzy pracownikami w firmie jak również uzupełnieniem kontaktów handlowych.

Grand Club&Bowling mając trzy relatywne aspekty sprawia, iż jest to jedyny w swoim rodzaju club w Rzeszowie…

W oryginalnie zaprojektowanym wnętrzu naszego clubu, bardzo przyjemnie jest odbyć spotkanie biznesowe spożywając przy tym smaczny obiad, dlatego prezentujemy pierwszy aspekt, jakim jest:

Kuchnia - Zarówno potrawy kuchni polskiej, międzynarodowej, śródziemnomorskiej jak i desery czynią nasze menu bogatym, szef kuchni zdobywca wielu prestiżowych nagród w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych, dokłada wszelkich starań, aby każda potrawy była rajem dla smakoszy. Ogromne doświadczenie w zakresie gastronomii to kolejny gwarant wysokiej, jakości naszych usług…

Rozrywka - Do Państwa dyspozycji oddajemy salę taneczną, wyposażoną w wysokiej, klasy sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy a także dwa bary gdzie barmani rozleją i wymieszają dla Państwa najlepsze drinki i koktajle. Bezprzewodowy Internet, dyskretna, miła i profesjonalna obsługa oraz bardzo kreatywni Dj-e na pewno pozwolą docenić walory tego miejsca…

Bowling - Dla lubiących rywalizację przygotowaliśmy 6 torów do gry w kręgle. Wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt zadowolą najbardziej wymagających i zapewnią dawkę sportowych emocji. Dajemy możliwość wypożyczenia obuwia do gry na torach kręglarskich. Pracownicy obsługi kręgielni chętnie służą pomocą i instruktażem osobom, które po raz pierwszy biorą kulę do ręki. Kręgle to świetna zabawa, która dla wielu staje się później pasją, sposobem na rekreację w sportowym wymiarze. Na Państwa życzenie przygotujemy plan turnieju lub ligi firmowej, a nasz pracownik poprowadzi zawody.


Zobacz inne miejsca
Oceń miejsce
Kto poleca miejsce (1)
yolandi | Rzeszów
Poleć !
Ilość odwiedzin: 13618

Foto z imprez (299)


Udostępnij

kluby

puby:

restauracje:

panoramy 360:

Ilość głosów: 12 Ocena: 6
partnerzy:
kontakt:
logo_mini.gif
Pobierz logo

imprezy.rzeszow.pl

Info:

imprezy.rzeszow@gmail.com


Reklama:

imprezy.rzeszow@gmail.com