Zaloguj z facebook
Użytkownicy: 17345 | Komentarze: 640 | Zdjęcia: 58483 | Nadchodzące imprezy: 0

Irish Pub Galway

galway.jpg

typ: Pub
adres: 3 Maja 8, Rzeszów
kontakt: tel: (17) 853 22 77
internet: guinness.pl

Irish Pub Galway powstał na przełomie 2002 i 2003 roku jako pierwszy lokal w Rzeszowie inspirowany kulturą wyspiarską. Jego wystrój i klimat jest jak żywcem przeniesiony z tradycyjnych dublińskich lokali gastronomicznych. Nasz pub znajduje się we wnętrzach starej, zabytkowej kamienicy położonej przy reprezentacyjnej ulicy 3-go Maja. Składa się z 5 dużych i 2 mniejszych sal, które razem mogą pomieścić nawet 150 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane i monitorowane dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa klientów. Można wybrać pomiędzy surową, drewnianą ławą a wygodnym , miękkim fotelem. Między hokerem przy barze a lożą-łodzią zbudowaną ze starej, 60-letniej DeZety.

To co w pubie najważniejsze to oczywiście piwo. W Irish Pubie oprócz krajowych Lecha i Tyskiego można napić się wyśmienitego, czeskiego Pilsner Urquell, wzbogaconego mieszanką azotową, oraz irlandzkich piw Kilkenny oraz naszego sztandarowego piwa Guinness. Ten irlandzki stout to kwintesencja klimatu Zielonej Wyspy. Jest ciemny z aksamitną pianą, niskokaloryczny i bogaty w żelazo.

Wizytówką Irish Pubu jest również Whisky/whiskey bar. Dla wybrednych klientów do wyboru jest ponad 70 gatunków tego szlachetnego trunku. Od szkockich i kanadyjskich whisky po irlandzkie i amerykańskie whiskey.

Jeśli chcesz coś zjeść jako jedyny lokal w Rzeszowie oferujemy wyśmienitą pizzę aż do godziny 4 rano. To, co wyróżnia naszą pizzę, to piwo Guinness dodawane do ciasta. Nadaje jej to niepowtarzalnego charakteru.

Jeśli chcesz zorganizować wieczór panieński/kawalerski, urodziny, imieniny, spotkanie firmowe, lub po prostu spędzić wieczór z przyjaciółmi w niepowtarzalnej atmosferze, Irish Pub Galway jest odpowiedzią na Twoje pragnienia.


Zobacz inne miejsca
Oceń miejsce
Poleć !
Ilość odwiedzin: 4717


Udostępnij

kluby

puby:

restauracje:

panoramy 360:

Ilość głosów: 1 Ocena: 1
partnerzy:
kontakt:
logo_mini.gif
Pobierz logo

imprezy.rzeszow.pl

Info:

imprezy.rzeszow@gmail.com


Reklama:

imprezy.rzeszow@gmail.com