Zaloguj z facebook
Użytkownicy: 17345 | Komentarze: 640 | Zdjęcia: 58483 | Nadchodzące imprezy: 0

Kino Helios Rzeszów

helios.png

typ: Kino
adres: Al. Powstańców Warszawy 14/Galeria Rzeszów - Piłsudskiego 44, Rzeszów
kontakt: Helios Powstańców: 17 854 00 64/Helios Galeria Rzeszów: 17 777 1290
internet: www.helios.pl

Kino Helios - profesjonalne kino wielosalowe, które od ponad 10 lat cieszy się dużą popularnością i zapewnia doskonałą rozrywkę mieszkańcom województwa podkarpackiego.  Od listopada 2012 zapraszamy także do drugiego obiektu  w nowopowstałej Galerii Rzeszów. Teraz jeszcze atrakcyjniejszy repertuar dla każdej grupy odbiorców oraz  łącznie blisko 2400 miejsc do Państwa dyspozycji!

W repertuarze kina, poza filmami 3D, znajdą się też największe filmowe hity i polskie produkcje. Kino Helios to także znakomite Kino Kobiet, Kino Konesera oraz Nocne Maratony Filmowe. Proponujemy również różnego rodzaju imprezy, takie jak: Walentynki, Sylwester, Dzień Dziecka i inne spotkania okolicznościowe.

 

Kino Helios w Galerii Rzeszów posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i do projekcji, a także ekrany perełkowe Harkness. W komfortowych fotelach firmy Figueras jednocześnie może zasiąść ponad 1170 widzów. Tylko w tym kinie istnieje możliwość oglądania filmów w technologii HFR (High Frame Rate 48fps)
Dodatkowo w czterech salach została zamontowana najnowocześniejsza na świecie technologia Dolby 3D Digital Cinema, umożliwiająca wyświetlanie filmów w formacie trójwymiarowym. Ciekawostką jest wielofunkcyjna sala numer 6 z możliwością tłumaczeń symultanicznych a także o  podwyższonym standardzie w postaci stolików dedykowanych do foteli kinowych oraz możliwością indywidualnego oświetlenia każdego z nich.

 

Kino Helios Powstańców Warszawy 14 posiada  4 klimatyzowane sale, które pomieszczą 1200 widzów. Tak jak każde kino sieci Helios wyposażone jest w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i do projekcji.  Jest to obiekt wolnostojący posiadający duży parking, bardzo odpowiadający osobom, które pragną spędzić czas tylko w kinie.

Helios Bar

Bar kinowy oferuje popcorn, zimne i ciepłe napoje oraz duży wybór słodyczy.

Helios Cafe

Nowoczesna kawiarenka zaprasza wszystkich na aromatyczną kawę w wielu smakach i pyszne ciastka.

 

www.helios.pl

 

Helios Galeria Rzeszów

adres: Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów

e-mail: galeriarzeszow@helios.pl

kontakt: 17 777 1290

 

Kino Helios Rzeszów

adres: Al. Powstańców Warszawy 14, 35-329 Rzeszów

e-mail: rzeszow@helios.pl

Kontakt: 17 854 00 64Zobacz inne miejsca
Oceń miejsce
Poleć !
Ilość odwiedzin: 26071


Udostępnij

kluby

puby:

restauracje:

panoramy 360:

Ilość głosów: 0 Ocena: 0
partnerzy:
kontakt:
logo_mini.gif
Pobierz logo

imprezy.rzeszow.pl

Info:

imprezy.rzeszow@gmail.com


Reklama:

imprezy.rzeszow@gmail.com