Zaloguj z facebook
Użytkownicy: 17345 | Komentarze: 640 | Zdjęcia: 58483 | Nadchodzące imprezy: 0

Kula Bowling&Club

logo-klubu.jpg

typ: Klub
adres: Krakowska 20, Rzeszów
kontakt:

Telefon kontaktowy: 17 717-90-60

Fanpage FB: https://www.facebook.com/kulabowlingclub


002.jpg
003.jpg
004.jpg
006.jpg
008.jpg
009.jpg
010.jpg

Kula to miejsce gdzie nie tylko możecie co weekend bawić się na świetnych imprezach, ale także na co dzień doznać smaku zwycięstwa! Kręgle, bilard, dart – to tylko kilka rozrywek, które zapewnią Wam niezapomniany czas w naszym klubie. U nas dreszcz rywalizacji nie opuści Was ani na chwilę!

 

Oferujemy Wam 12 nowoczesnych, profesjonalnych torów bowlingowych, na których swoich możliwości może spróbować każdy w wieku od 3 do 133 lat. Dla najmłodszych mamy pomocnicze bramki, które ułatwią grę.

Oprócz tego możecie się zmierzyć z naszymi bilami! Do Waszej dyspozycji mamy sześć stylowych stołów bilardowych. Pokryty niebieskim suknem, wysokiej klasy sprzęt sprawi, że bila zawsze wpadnie do właściwiej uzy!

 

Entuzjastów kręgli zapraszamy do udziału w amatorskich turniejach bowlingowych, które organizowane są w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Amatorom współzawodnictwa proponujemy dołączenie do pierwszej w Rzeszowie Amatorskiej Ligi Bowlingowej! Dla osób zakwalifikowanych (wystarczy tylko 150 punktów w jednej rozgrywce) przewidzieliśmy specjalne promocje na gry oraz cykliczne kwartalne turnieje z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Nie zwlekaj, dołącz do Nas wraz ze swoim przyjaciółmi i wygraj w Kuli już dziś!


Zobacz inne miejsca
Oceń miejsce
Poleć !
Ilość odwiedzin: 12705


Udostępnij

kluby

puby:

restauracje:

panoramy 360:

Ilość głosów: 0 Ocena: 0
partnerzy:
kontakt:
logo_mini.gif
Pobierz logo

imprezy.rzeszow.pl

Info:

imprezy.rzeszow@gmail.com


Reklama:

imprezy.rzeszow@gmail.com