Zaloguj z facebook
Użytkownicy: 17345 | Komentarze: 640 | Zdjęcia: 58483 | Nadchodzące imprezy: 0

Magiczne Smaki

magiczne-smaki.jpg

adres: Zelwerowicza 14, Rzeszów
kontakt: 795 650 150

Firma Magiczne Smaki świadczy usługi z zakresu zdrowej, świeżej kuchni wegetariańskiej. Lokal z pysznymi potrawami w tym wegańskimi , oraz dla osób z nietolerancją na laktozę i/lub gluten mieści się przy ul. Zelwerowicza 14 .

W niedalekiej przyszłości będzie opcja zamawiania posiłków na dowóz. Klientom udostępniona zostanie również usługa cateringu dla grup zorganizowanych oraz usługa organizacji imprez okolicznościowych.Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa będzie świadczenie usług w obszarze innowacyjnych usług z zakresu szeroko rozumianego żywienia o wysokiej jakości odżywczej. Posiłki przygotowywane są tylko z naturalnych- nieprzetworzonych produktów. Gwarantujemy iż w posiłkach oferowanych nie będzie tłuszczów zwierzęcych i tzw. cukierniczych, kostek rosołowych i innych nienaturalnych dodatków z glutaminianem sodu, jak również barwników chemicznych, czy żelatyny zwierzęcej.Proponujemy jedzonko zdrowe, naturalne, organiczne kompleksowo zbilansowanie i witalne. Inspiracjami w kuchni jest kuchnia ayurwedyjska, makrobiotyczna oraz kuchnia według pięciu przemian. Codziennie w menu będą dwa zestawy obiadowe, gotowane tego samego dnia, bez odmrażania i długoterminowego przechowywania.

Proponowany standard obsługi, który kojarzył będzie się z wysoką jakością i nietuzinkowym podejściem do obsługi klienta – skutecznie buduje markę Magiczne Smaki.Menu:
Informacji o menu na dany dzień szukajcie na:
  • Restauracja ze zdrową żywnością
  • Dania wegetariańskie i wegańskie
  • Usługi kateringowe

ul. Zelwerowicza 14, Zalesie, Rzeszów
telefon: 795 650 150

czynne:
od Poniedziałku do Piątku
od 12:00 do 20:00Zobacz inne miejsca
Oceń miejsce
Poleć !
Ilość odwiedzin: 3625


Udostępnij

kluby

puby:

restauracje:

panoramy 360:

Ilość głosów: 2 Ocena: 0
partnerzy:
kontakt:
logo_mini.gif
Pobierz logo

imprezy.rzeszow.pl

Info:

imprezy.rzeszow@gmail.com


Reklama:

imprezy.rzeszow@gmail.com